Sauna Ganbanyoku

 

Poznaj moc 1000 letniej tradycji. Ganbanyoku to japońska sauna skalna wykorzystująca siłę minerałów wulkanicznych. Dzięki ich leczniczym właściwościom pomagają one w zwalczaniu wielu dolegliwości zdrowotnych. Ukojenie płynące z naturalnych skał jest niezwykle przyjemne i fascynujące.

 

Uwolnij drzemiącą w sobie siłę! Osiągające temperaturę 42°C płyty z krzemionki wulkanicznej zapewniają oczyszczającą chwilę relaksu, pomagają uwolnić Twój organizm z toksyn i metali ciężkich zapewniając ci lepsze samopoczucie i energię witalną na kolejne dni. Zabieg w japońskiej saunie pomaga w procesie odchudzania i redukcji cellulitu. Wszystko to prowadzi do stanu pełnego odprężenia. Relaks Ganbanyoku to także wsparcie w procesie odchudzania. Jedna sesja to utrata od 800 do nawet 1200 kalorii.

cennik

sesja 60 minut 80 zł
sesja 75 minut 100 zł
karnet 4 x 60minut 240 zł
karnet 10 x 60min 560 zł

SPRAWDŹ

NASZE

AKTUALNE

PROMOCJE

506 160 475

515 247 323

Bosco 4you

Zabierz przyjaciół na wyjątkowe chwile w Bosco Boso.
Oferta obejmuje wynajem Bosco Boso na 4 godziny przez maksymalnie 8 osób, jedynie na wyłączność.

W tym czasie można skorzystać:
• z sauny Ganbanyoku (2 osoby na godzinę, przez 4 godziny maksymalnie 8 osób),
• z floatingu (2 osoby przez 1,5 godz., przez 4 godziny maksymalnie 4 osoby).

cena usługi   600 zł

Ważne informacje

Kto może korzystać z sauny japońskiej?

Sauna skalna jest wyjątkowo bezpieczna i istnieje znacznie mniej przeciwwskazań niż przy tradycyjnej saunie parowej. Korzystać z niej mogą zarówno dzieci, jak i seniorzy. Wyjątkiem są osoby chorujące na choroby układu krążenia i mające problemy z sercem. W ich przypadku zalecana jest wcześniejsza wizyta lekarska.

 

Przeciwwskazaniem do sesji Ganbanyoku są schorzenia kardiologiczne lub posiadanie rozrusznika serca. Sauna japońska wspiera odporność jednak korzystanie z niej nie jest wskazane przy podwyższonej temperaturze ciała.

Ile trwa jedna sesja?

Proponujemy do wyboru trzy sesje o różnej długości: 45, 60 i 75 minut. Do pełnego wykorzystania dobroczynnych właściwości zabiegu zalecamy, by po jego zakończeniu ciało osuszyć jedynie ręcznikiem. Jak po każdym wysiłku zalecamy także uzupełnienie wody w organizmie.

Korzystanie z sauny po urazach?

Tak. Co więcej dzięki leczniczym właściwością płyt wulkanicznych można redukować bóle pourazowe. Wszystko zawdzięczamy promieniowaniu podczerwonemu, które przenika do tkanki podskórnej, stawów oraz mięśni i je rozgrzewa. Ganbanyoku łagodzi bóle mięśniowe oraz przyśpiesza regenerację tkanek co pozytywnie wpływa na leczenie ran i chorób skórnych.

Jakie efekty daje Ganbanyoku?

Sauna japońska to naturalna moc regeneracji. Dzięki oddawanemu przez skały ciepłu twoje ciało odpoczywa, pobudzane jest krążenie, a napięte mięśnie zaczynają się rozluźniać. W ten sposób zmniejsza się ból wywołany intensywnym wysiłkiem lub długotrwałym napięciem i stresem. Sauna redukuje dolegliwości związane z reumatyzmem i artretyzmem. Dzięki emitowanym wraz z ciepłem jonom ujemnym wytwarzany jest w trakcie zabiegu ”pot perłowy”, który ma charakter kosmetycznego sebum z działaniem bakteriobójczym.Sprawia on, że z organizmu szybciej usuwane są toksyny, metale ciężkie, bakterie i wirusy. Skóra odzyskuje równomierny koloryt, jędrność i elastyczność. Działanie odmładzające Anti-Aging sprawia, że zmarszczki mimiczne, rozstępy, blizny i inne niedoskonałości ulegają spłyceniu.

Ganbanyoku a spalanie kalorii

Wśród udowodnionych efektów sauny japońskiej znajduje się m.in. jej pozytywny wpływ na szczupłą sylwetkę. Podczas jednej sesji redukowanych jest do 1200 kalorii.

Przed i po wizycie

Przed wizytą w japońskiej saunie nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie. Ze względu na silne działanie wydzielanego w trakcie sesji sebum, bezpośrednio po zabiegu zaleca się wytarcie ciała papierowym ręcznikiem. Kąpiel spowoduje skrócenie czasu dobroczynnego działania czynników regenerujących i odmładzających.

Wszelkie prawa zastrzeżone BoscoBoso
Projekt i wykonanie redMustang Agency ®

CLOSE
CLOSE